Om Solkraft Direkt

Möt vårt team.

Solkraft Direkt vill att du som kund ska få produkter och installation av bästa möjliga kvalitet. Ditt förtroende är viktigt för oss, därför är vi mycket noggranna under hela processen. Du får god service, före, under och efter installationen.

Liviu Voinea

Företags Konsult Mellansverige

076-1963528
liviu@solkraftdirekt.se

Mihai Hozoc

Projektledare

073-9904712
mihai@solkraftdirekt.se

Jimmy Wilhelmsson

Behörig Elektriker

073-1474770
jimmy@380220.se

Inna Chaya

Projektledar Assistent

010-1960030
inna@solkraftdirekt.se

Thomas Grimberg

Konsult Skåne

070-7314306
thomas@solkraftdirekt.se

Lars-Olof Nilsson

Konsult Skåne

073-0975336
larsolof@solkraftdirekt.se

Oskar Binbach

Konsult Västmanland

073-0590700
oskar@solkraftdirekt.se

Beata Snellman

Konsult Västmanland

076-1963528
beata@solkraftdirekt.se

Jens Aanerud

Konsult Västmanland

073-1474772
jens.aanerud@380220.se

Saleh Mahmoudi

Konsult Sverige

076-7966277
saleh@solkraftdirekt.se

Daniel Bäck

Konsult Södermanland

070-8585003
daniel@solkraftdirekt.se

Johan Martinson

Konsult Örebro

076-0000662
johan@solkraftdirekt.se

David Avidan

Konsult Stockholm/Uppland

070-4808298
david@solkraftdirekt.se

Yasmin Andreasson

Konsult Skåne

070-2838344
yasmin@solkraftdirekt.se

Karl Bergström

Konsult Skåne/Blekinge

072-7330775
karl@solkraftdirekt.se

Arbetslag

En solskensresa

Att tala om solresor kan vara svårt. Men solresan vi pratar om här inte en resa som orsakar koldioxidutsläpp, utan tvärtom. Genom att ta tillvara på den obegränsade energi som solen skänker oss går det att både göra en insats för vår planet och samtidigt förbättra den egna ekonomin.

Vi jobbar för att våra kunder ska få tillgång till solkraft med produkter och installation av högsta kvalitet. Vår vision är förnybar energi till alla, dygnet runt.

Vår solkraft hjälper dig som lantbrukare med till en lönsam och hållbar investeringa. Vi är experter inom projektledning, projektering, konstruktion och ledning och vi ser till att dina behov inom solkraft får en helhetslösning.

Med solen som energikälla gör du en insats för både miljön och plånboken, för en lönsam och hållbar framtid.

Våra partners

CSR-PROJEKT